Клесівська громада
Сарненський район, Рівненська область

День мами у с.Карасин

Зі святом Вас любі матусі!

Найсвятішим для нас українців є любов та шана до матері, яка подарувала нам найцінніше – життя, виростила і виховала нас. Хто ще так безкорисливо може любити? Все її життя – це терпіння та безмежна самопожертва. «Материнський образ являється дітям в любові, встає із сивих туманів, із синяви неба і золотавих надвечір’їв , з вишневого цвітіння і калинової задуми…». Тому і не дивно, що саме навесні, коли все буяє квітом та красою, ми відзначаємо День матері.

У цей день усі діти хочуть зробити щось особливе і приємне для своїх матусь. Вони дарують їм квіти та подарунки, тим самим висловлюючи свою любов.

А для усіх мам села Карасин справжнім подарунком став святковий концерт приурочений цій даті. Ведучі: Анастасія Куришко та Олександр Котяй дарували присутнім вірші у яких славилася материнська свята любов.

Упродовж усієї концертної програми звучали ніжні та душевні пісні у виконанні учнів школи. Не обійшлося і без наших меншеньких артистів – вихованців дитячого садочка «Дзвіночок». Яка радість світилася у їхніх очах, коли вони вітали матусь.

А гурт «Передзвін»  подарував присутнім українські народні пісні, без яких не проходить жодне свято в Карасині.