Клесівська громада
Сарненський район, Рівненська область

У Клесівській селищній раді провели анкетування щодо безпеки в громаді

 

 

Клесівська ОТГ ввійшла до вісімки об’єднаних територіальних громад із шести районів Рівненської області, які стали переможцями відкритого конкурсу для участі в проекті «Створення безпечного середовища для людей в об’єднаних громадах Рівненщини».

В рамках проекту у громаді проводитимуть комплекс заходів з підвищення спроможності селищної ради, направлених на вирішення проблем і зниження ризиків громадської, пожежної, екологічної, продовольчої та інших небезпек.

Першим з таких заходів став  глибинний аналіз існуючої ситуації, бачення мешканців і працівників органів місцевої влади, який сприятиме подальшому наданні допомоги в розробці і впровадженні безпекових заходів, направлених на поліпшення ситуації в громаді. Аналіз проводився шляхом спілкування з депутатами, виконавчим комітетом та апаратом ради, а також проведенням вибіркового опитування мешканців громади.

Проект «Створення безпечного середовища для людей в об’єднаних громадах Рівненщини» реалізовує Рівненська обласна громадська організація «Комітет виборців України» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Його мета – сприяння ОТГ у визначенні їх пріоритетів у сфері безпеки та створенні на місцях систем запобігання і реагування на безпекові виклики. 

 « повернутися до списку новин