Клесівська громада
Сарненський район, Рівненська область

Звітний концерт Клесівської дитячої музичної школи

Справжнє свято музики подарували глядачам викладачі та учні Клесівської дитячої музичної школи під час звітного концерту, який відбувся 12 травня у міському Будинку культури смт.Клесів.

Програма заходу була надзвичайно яскравою та різноманітною. Під час концерту свої кращі напрацювання представили: хор, дует скрипалів,  ансамблі скрипалів, духових,  шумових інструментів; вокальні ансамблі та солісти різних вікових груп. Виконана на концерті класична, народна і популярна музика показали весь спектр напрямків в роботі школи.

Учасників концерту-звіту привітав селищний голова Василь Гриник, який подякував високопрофесійному викладацькому колективу за їх працю, сприяння у розвитку творчих здібностей дітей та їх естетичному вихованню. Слова подяки звучали й на адресу батьків, які підтримують своїх дітей та допомагають у всіх починаннях.

Схвильовані обличчя викладачів, як ніколи відповідальні діти, щасливі батьки, безліч гостей, особлива урочиста, святкова атмосфера – все це говорить про те, що звітній концерт музичної школи відбувся на високому культурному рівні і є вагомою мистецькою  подією у житті громади!

Більше фото в альбомі Звітний концерт Клесівської ДМШ 2018

Ольга Мартинюк