У Клесівській селищній раді аналізували діяльність КП «Клесівводоканал»

Дата: 10.05.2018 12:22

У залі засідань Клесівської селищної ради відбулася розширена нарада за участю депутатів, членів виконавчого комітету, працівників апарату ради та комунального підприємства «Клесівводоканал».
          Основними питаннями, що розглядалися  були – аналіз фінансово-господарської діяльності комунального підприємства, проблеми та можливі шляхи їх вирішення.

Заступник Клесівського селищного голови Коханевич Тетяна Михайлівна надала присутнім коротку довідку щодо фінансового ресурсу, який був спрямований у 2016, 2017 та І кварталі 2018 року для КП «Клесівводоканал» на придбання техніки, погашення різниці в тарифах на водопостачання та водовідведення для населення, на здійснення робіт з благоустрою та вивезення твердих побутових відходів, ремонт житлового фонду тощо. Павлюк Леонід Володимирович – начальниквідділу економіки, інвестицій, інфраструктури, житлово-комунального господарства, комунальної власності містобудування та архітектури у свою чергу надав вичерпну характеристику діяльності комунального підприємства за усіма напрямками роботи: водопостачання та водовідведення, вивезення твердих побутових відходів, благоустрій, житловий фонд.

Герман Володимир Романович – директор КП «Клесівводоканал»- прозвітував про свою діяльність за 2017 – І кв.2018 року. До розмови долучилася також головний бухгалтер підприємства Дементьєва Тетяна Іванівна,  яка ознайомила присутніх з низькими показниками спожиття води. По проведеній претензійно-позовній роботі прозвітувала Аля Акимівна Василець – юрист КП «Клесівводокал.

Наостанок головний спеціаліст відділу з юридичного, кадрового забезпечення та мобілізаційної роботи Ведров Андрій Олександрович ознайомив учасників наради з Рішенням сесії Клесівської селищної ради №1341 від 30.03.2018 щодо реорганізації комунального підприємства «Клесівводоканал» Клесівської селищної ради шляхом його поділу на комунальне підприємство «Клесівводозабір» та комунальне підприємство «Клесівсервіс» (http://klesivska.gromada.org.ua/rishennya-sesii-klesivskoi-selischnoi-radi-30032018-1522678441/) та розповів про етапи проведення даної процедури.

Проаналізувавши і детально обговоривши підняті на нараді питання, разом  виділили наступні кроки їх вирішення:

- здійснити повну повірку засобів обліку води у споживачів та встановити, за потреби, антимагнітні пломби;

- визначити та затвердити норми спожиття води на одного мешканця;

- встановити засоби обліку (лічильники) в багатоповерхових будинках;

- визначити та затвердити норми накопичення твердих побутових відходів;

- заключити договори на вивезення ТПВ;

- розробити план заміни водопроводу;

- провести ремонт лінії електропередач до свердловин;

- розробити проектно-кошторисну документацію по реконструкції очисних споруд по вул.Вишневій.