«Гордість і Надія» Клесівської громади

Дата: 07.05.2018 14:08

Клесівська громада пишається підростаючим поколінням, дітьми, які своїми досягненнями в освітньому, мистецькому та спортивному напрямках демонструють відмінний приклад для наслідування. З метою підтримки та заохочення обдарованої і талановитої молоді об’єднаної територіальної громади 5 травня 2018 року в Міському будинку культури відбувся фестиваль «Гордість і Надія», на якому відзначили 5 командних та 85 індивідуальних переможців конкурсів, олімпіад, змагань та турнірів різних рівнів: Міжнародних, Всеукраїнських, обласних та районних.

Гордість за молоду, творчу учнівську молодь громади, разом з дітьми, вчителями та батьками, розділили Клесівський селищний голова Гриник Василь Федорович, заступник селищного голови Коханевич Тетяна Михайлівна, староста с.Карпилівка Карпець Ганна Свиридівна, староста с.Карасин Тишковець Світлана Павлівна і начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Чорна Наталія Володимирівна, які вручали їм грамоти та призи. Дітей відзначали у 5 номінаціях: «Інтелектуальний олімп», «Юний науковець», «Дивосвіт», «Спортивний оскар», «Мистецьке сузір’я».

Сотні щасливих дитячих посмішок, гучні оплески, вигуки і незмірна кількість позитиву наповнювали зал Будинку культури протягом усього дійства. Сподіваємось, що проведення фестивалю «Гордість і Надія» у Клесівській громаді стане доброю традицією.

Відео з фестивалю можна переглянути у Фейсбук

Більше фото в альбомі Фестиваль "Гордість і Надія" 05.05.18

Ольга Мартинюк