Зустріч з батьками майбутніх першокласників у Клесівській ЗОШ І-ІІ ступенів - ліцей

Дата: 24.04.2018 12:51

19 квітня  2018 року Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей відчинила свої двері для батьків майбутніх першокласників, які стануть першопрохідцями в «Новій українській школі».

На зборах були присутні батьки, голова Клесівської ОТГ Гриник В.Ф., директор школи  Степовенко Ж.В., вчителі початкових класів Тимощук Л.М., Тищенко Н.Ю., Шмідт Н.В., Копчик Н.М.., Вавілова О.М.,практичний психолог Симончук М.С.

Перед батьками виступила заступник директора з НВР Мартинюк Н.М., яка наголосила, що саме ті діти, які прийдуть до школи 1 вересня 2018 року, будуть навчатися 12 років і стануть учасниками нового освітнього проекту нашої держави.

Учителі початкових класів, які будуть працювати з першокласниками,  надали батькам практичні рекомендації щодо підготовки дітей до школи. За допомогою практичних завдань дорослі перевірили свою готовність стати батьками першокласників. Досвідчені педагоги докладуть усіх зусиль, щоб сформувати особистість дитини, збагатити її духовний світ, виховати справжніх патріотів країни, яким жити в майбутньому суспільстві.

Практичний психолог школиСимончук М.С. провела квест-гру «Як допомогти першокласнику адаптуватися до школи», були розглянуті питання готовності до школи, надані рекомендації.

На завершення виступив голова селищної ради Гриник В.Ф., який запевнив вчителів і батьків, що місцева влада завжди підтримає учасників нового освітнього проекту.

Батьківські збори для батьків  пройшли цікаво та змістовно.Батьки висловили подяку за інформацію та поради.

Тож запрошуємо майбутніх першокласників до нашої школи! Ми раді кожній дитині і кожній родині!