Заходи до Дня пам'яті Чорнобильської трагедії в Карасинській ЗОШ І-ІІ ступенів

Дата: 02.05.2018 11:17

32 роки  тому  – 26 квітня 1986 року  – світ облетіла звістка про жахливу аварію на Чорнобильській АЕС, що завдала невиліковної рани українському народу. Минають роки, але чорна віха Чорнобиля і сьогодні кидає свою тінь на долі мільйонів українців.

У зв’язку із 32-ми роковинами Чорнобильської катастрофи у Карасинській ЗОШ І-ІІ ступенів проведено ряд заходів: перегляд документальних фільмів про Чорнобиль, майстер-класи для учнів по виготовленню з паперу журавликів  у пам’ять про жертви Чорнобильської аварії. Педагогами було проведено тематичні виховні години «Нехай у серці не згасне пам’ять», години інформування «Чорна дата України», лінійка реквієм «Дзвони Чорнобиля» виставка малюнків «Чорнобиль очима дітей». Бібліотекарем було організувано тематичну виставку, присвячену 32-х річчю Чорнобильської катастрофи.

Нехай прийдешні покоління завжди пам’ятатимуть уроки Чорнобиля, щоб над нашою планетою завжди було мирне, чисте небо, а в оселях панував лише мир, щастя та добробут.