Мужність і біль  Чорнобиля - година пам'яті у Пугачській ЗОШ І ступеню

Дата: 27.04.2018 10:09

32 років тому  – 26 квітня 1986 року  – світ облетіла звістка про жахливу аварію на Чорнобильській АЕС, що завдала невиліковної рани українському народу. Минають роки, але чорна віха Чорнобиля і сьогодні кидає свою тінь на долі мільйонів українців.

В Пугачській  ЗОШ Іст. 25 квітня була проведена година пам’яті «Мужність і біль  Чорнобиля». Захід супроводжувався відео-екскурсом «Стежками Чорнобильського  лиха» , переглядом  фільму “Чорнобиль. За секунди  до катастрофи” , завдяки яким  присутні могли побачити наслідки трагедії одразу після вибуху та багато років потому. Бібліотекар  познайомила присутніх з  тематичною виставкою – застереженням «Терновий вінець Чорнобиля», на якій розміщені документальні і художні твори, фотографії тих, хто ціною власного життя врятував світ ;  оформленавиставка малюнків  учнів школи «Чорнобиль очима дітей». Учні  декламували вірші про Чорнобильську трагедію. На закінчення заходу присутні вшанували пам'ять героїв Чорнобиля хвилиною мовчання.

Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків. Чорнобильська катастрофа, завдяки самопожертві ліквідаторів аварії, стала символом жертовності в ім’я Батьківщини, в ім’я мільйонів людей та прийдешніх поколінь.

Бібліотекар Валентина Карплюк