У Клесівській ЗОШ І-ІІ ступеню-ліцей відбувся урочистий захід, присвячений 32 річниці аварії на ЧАЕС

Дата: 26.04.2018 16:02

Сьогодні на території Клесівської ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцею відбулася урочиста шкільна лінійка, присвячена 32-ій річниці аварії на Чорнобильській АЕС. Захід проведено за участю творчого колективу Клесівського МБК.

Щоб зосередити увагу присутніх на вагомості трагічних подій далекого 1986-го, діти показали коротку літературно-мистецьку сценку, в якій дійовими особами стали: Чорнобильська зона, Чорний біль, Чорнобильська Атомна станція, Атом, Радіація, працівник ЧАЕС, Матінка-природа.

Ведуча заходу Олена Овсейчук провела короткий екскурс в минуле та розповіла про наслідки лиха, що повисло чорною хмарою не тільки над Україною, а й над Білорусією, Росією.

Загиблих ліквідаторів вшанували хвилиною мовчання.