Учні Клесівської ЗОШ І-ІІ ступенів посіли призові місця в І етапі фестивалю "В об’єктиві натураліста"

Дата: 18.04.2018 15:23

Відповідно до плану участі дітей та учнівської молоді у Всеукраїнських заходах за напрямами позашкільної освіти у 2018 році Станцією  юних натуралістів Рівненської обласної ради був проведений  І етап Всеукраїнського юнацького фестивалю школярів та учнівської молоді "В об'єктиві натураліста".

Проведення фестивалю сприяло формуванню екологічної культури засобами  кіно -  та фотомистецтва, вихованню в учнів любові до рідного краю, екологічного та естетичного виховання, пошуку  нових  форм  і  методів  формування  в  учнів  навичок природоохоронної  та просвітницької діяльності.

У І етапі фестивалю "В об’єктиві натураліста" учні Клесівської ЗОШ І-ІІ ступенів представили роботи за наступними номінаціями:  "Кращий відеофільм","Кращий слайд - фільм", "Краща фоторобота".

Власенко Жасмін та Ковтун Олег  у своїх  відеофільмах розповіли про історію Поліського краю та поширення на території Клесова кар'єрів з видобутку граніту. Шепетко Анна у своєму слайд - фільмі розглянула  основні аспекти раціонального використання природних ресурсів, проблеми природокористування на території громади та представила шляхи їх вирішення. Всю красу нашого селища представила Онуфрійчук Вікторія у серії робіт "Літо - барвиста пора". Юннати гуртка "Пагінець" разом з їхнім керівником Царук Наталією Миколаївною розповіли про свою діяльність щодо збереження природних ресурсів на території Клесова, яка включає пізнавальну, наукову, просвітницьку роботу та співпрацю з нашими шефами - ДП "Клесівське лісове господарство". Юні екологи підкреслили важливість залучення молодого покоління до природоохоронної роботи з метою ресурсозбереження.

За рішенням журі дипломами комунального закладу "Станція юних натуралістів" Рівненської обласної ради нагороджено переможців І етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю "В об’єктиві натураліста"(НАКАЗ № 13 від 28.03.2018 м. Рівне)