Клесівські школярі здобули чотири перемоги на Всеукраїнській виставці

Дата: 16.04.2018 12:25

Згідно з планом Всеукраїнських і Міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю у м.Київ було проведено Всеукраїнський заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!». Метою конкурсу стали пошук та розкриття нових юних талантів, формування в учнівської молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному і культурному житті країни, розвитку пізнавальної та творчої діяльності дітей, формування екологічної культури. За умовами конкурсу передбачено виявлення, популяризацію та пропаганду кращих робіт юних фотоаматорів, подальший розвиток фотоаматорства серед учнівської молоді. На конкурс було надіслано понад 1099 робіт з усіх областей України. Конкурс проводився за різними номінаціями. На підставі підсумкового рішення журі конкурсу переможців  нагородили Дипломом І-ІІІ ступеня Національного еколого- натуралістичного центру Міністерства освіти і науки України.  Члени еколого - натуралістичного гуртка "Пагінець" Клесівської ЗОШ І-ІІ ступенів, керівник Царук Наталія Миколаївна, представили на конкурс свої фотороботи  та здобули 4 перемоги:

Вітаємо переможців !!!