Великдень об’єднує: у Клесівській громаді провели пасхальні виставки

Дата: 13.04.2018 09:57

11 квітня у смт.Клесів, селах Карпилівка, Карасин, Клесів розгорнулися виставки декоративно – ужиткового мистецтва «Великдень об’єднує».

У Карпилівці участь прийняли Карпилівська ЗОШ I-III ст., ДНЗ «Дзвіночок» та творчий колектив Будинку культури; у селі Карасин подали свої роботи ДНЗ «Дзвіночок», клуб, бібліотека, вчителі та учні Карасинської ЗОШ І-ІІ ступенів, гуртки «Творча майстерня» та «Веселкове розмаїття». У Клесові до проведення виставки долучилися Клесівська ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей, Міський будинок культури, Клесівська ЗОШ І-ІІ ступеню, клуб с.Клесів, Публічно-шкільна бібліотека смт.Клесів, бібліотека с.Клесів, Пугачська ЗОШ І ступеню, ФАП с.Клесів, а також ДНЗ №4 «Дзвіночок» та ДНЗ №6 «Малятко». В рамках виставки проводилися й майстер-класи з виготовлення виробів на пасхальну тематику.

Учасники акції підготували цікаві та змістовні композиції за категоріями: «Народна писанка», «Великодня паска», художня вишивка «Світле Воскресіння», тематичні малюнки «Поліський Великдень». Кожна із робіт вражає своїм задумом, оригінальністю та повнотою розкриття головної теми акції – свята Пасхи.

Під час проведення виставок для дітей було організовано та проведено різноманітні конкурси й ігри, переможці яких отримали невеличкі подаруночки та заохочення.

Більше фото за посиланнями:

Великодня виставка смт.Клесів

Великодня виставка с.Карасин