Клесівська громада
Сарненський район, Рівненська область

День селища Клесів

  В першу неділю жовтня святкували 114 – й День народження селища Клесів. В програмі святкових заходів відбулися: святкове богослужіння в Благовіщенському соборі, чемпіонат селища Клесів із шашок; змагання з пневматичної зброї; змагання з дартсу; святковий концерт. Протягом свята для дітей діяли розважальні батути, а біля будинку культури розгорнулося виставкове містечко. Гості свята мали змогу безкоштовно продегустувати різноманітні смаколики та придбати відповідну продукцію.

  В обідню пору в актовій залі зібралися поціновувачі пера на презентацію книги рівненських письменників «Книга з поліських клондайків або Денники літературних бурштинокопачів».

  Під час урочистої частини голова селищної ради Гриник В.Ф. привітав всіх присутніх з Днем народженням громади, провів урочисте нагородження, грамотами та подарунками, футбольної команди «Граніт» (тренер Марков В.О.), тренера з греко – римської боротьби Омельковця В.С., тренера з спортивної жіночої боротьби Мельника І.А., Матюк Н.О. – аматора сцени, Пехотіна В.Ф. – директора ТзОВ «ТОПАЗ ЛТД» та всіх учасників АТО. Щирі вітання приймав найстарший житель селища Гудзюк Василь Петрович, якому в цьому році виповнилося 99 років, наймолодший житель селища Єгор Юркевич, подружня пара Баранов – Орел Галина Василівна та Василь Трохимович, яка прожила в парі більше 60 років та молоде сімейне подружжя Сидорчук Олександр та Коваль Олена.

  Аматори сцени подарували глядачам приємні емоції та незабутні враження від святкового концерту.

 

 

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин