Святкування з нагоди Дня села Карасин

Дата: 16.01.2017 15:47

14 січня 2017 на свято пам'ять святителя Василія Великого жителі  с. Карасин святкували День села. Всіх жителів та гостей села  привітала староста с. Карасин Тишковець С.П., яка зичила всім здоров’я міцного, затишку в оселях, злагоди та достатку в родинах і мирного неба над головою. Почесними грамотами голови Клесівської селищної ради з нагоди Дня села нагородили Яковець Н., завідувача публічної бібліотеки с. Карасин, Гольонко А. ученицю 8 класу загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с. Карасин, Балинську А. керівника гуртка бісероплетіння «Чарівна намистинка».

Після нагородження усіх присутніх чекав святковий концерт учасників художньої самодіяльності села та вихованців зразкового аматорського фольклорно – автентичного колективу «Оберіг» с. Карпилівка (керівник Галина Мартинюк).