Мітинг-реквієм «Земле рідна, понівечина скрипко моя»

Дата: 26.04.2017 15:28

Величезної шкоди населенню та народному господарству України завдала Чорнобильська катастрофа — найбільша у світі техногенна ядерна катастрофа, яка сталася 26 квітня 1986 року.  Особливо постраждали території Поліського регіону. Ми не маємо права забувати про цю катастрофу, а особливо про ліквідаторів. Тому у Клесівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів відбулося ряд заходів, приурочених 31-й річниці Чорнобильської катастрофи. Були проведені виховні години на теми: «Чорнобиль – бідою нашою поріс», «Чорнобиль.. Пам’ять... Скорбота»,  «Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить», «Чорнобиль: події, факти, наслідки». Організували виставку ілюстративних матеріалів, приурочених 31-й річниці Чорнобильської катастрофи на теми: «Наслідки Чорнобильської катастрофи», «Чорнобиль – біль і скорбота України».

Організували та провели мітинг-реквієм «Земле рідна, понівечина скрипко моя», участь у якому взяли представники Клесівської селищної ради та будинку культури смт. Клесів.