Відбувся семінар-практикум вчителів фізичної культури Клесівської ОТГ

Дата: 16.03.2018 15:23

14 березня 2018 року, на базі Клесівської ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей відбувся семінар-практикум вчителів фізичної культури Клесівської ОТГ з теми «Компетентнісний підхід до навчання на уроках фізичної культури». Метою семінару було ознайомити учасників з інноваційними технологіями в процесі занять з фізичної культури. В процесі роботи були окреслені основні компоненти підходу до організації навчально-виховного процесу з фізичної культури в умовах модернізації освіти, розглянуті сучасні форми та методи моделювання навчання, відбулось ознайомлення з досвідом роботи вчителів фізичної культури Клесівської ОТГ.

Гаврилейко С.М.

член міжшкільної методичної ради вчителів художньо-естетичного-спортивного напрямку Клесівської ОТГ.