День Св.Валентина в бібліотеці с.Пугач

Дата: 16.02.2018 15:23

День Cвятого Валентина – свято закоханих – відзначається 14 лютого в Європі з XIII століття, в США – з 1777 року, в Україні – з початку 1990-х років.

Чому саме цей день і чому саме свято закоханих?

З приводу цього існує чимало красивих легенд. Відома легенда з часів Римської імперії про єпископа Валентина, який був покараний за те, що всупереч імператорському наказу проводив обряд вінчання римських легіонерів з їхніми коханими.

Якби там не було, а кохання існує стільки, скільки існують і люди, і займає головне місце у їхньому житті. Доказом цього є казки, в яких, як відомо, зашифрована вся набута людьми мудрість.

Бібліотекар с.Пугач у День Валентина, запропонувала всім відвідувачам привітати бібліотеку, взявши участь у акції “Зізнайся бібліотеці в коханні”. Привітання та побажання усі охочі залишали на велику “валентинку”. В свою чергу, бібліотекар   вітала відвідувачів валентинками,  створюючи гарний настрій та приємний спогад.

В бібліотеці  грала музика, а користувачі спілкувались один з одним, ділившись своїми враженнями щодо літературних вподобань.

Валентина Карплюк