Семінар вчителів  початкових  класів у ЗОШ І ступеню с.Рудня-Карпилівська

Дата: 06.03.2018 14:58

27 лютого 2018 року в Рудня-Карпилівській ЗОШ І ступеня  відбувся семінар    вчителів  початкових  класів  закладів освіти Клесівської селищної ради з теми «Залучення  інноваційних методик до процесу формування в учнів предметних компетентностей». З привітальним словом  гостей зустріли директор Ковтуненко Валентина Петрівна та учні школи. Відкрила  семінар - Давидович Тетяна Степанівна член методичної ради відділу освіти, молоді і спорту Клесівської селищної  ради.

У практичному модулі учасники заходу відвідали уроки педагогічних працівників закладу освіти:

1. Інтегрований урок  математики, «Я у світі». 4 клас.  Микосянчик Тамара Андріївна;
  2. Інтегрований урок природознавства, основи здоров’я .2 клас.  Мартинюк Наталія Михайлівна.

В інтерактивно-теоретичному модулі розглянуті питання:  «Розвиток пізнавального інтересу учня початкової школи через інтерактивні методи навчання та виховання (директор Рудня-Карпилівської ЗОШ Ковтуненко Валентина Петрівна);  «Оновлення методів та прийомів навчання дітей молодшого шкільного віку в умовах модульної освіти»( вчитель Клесівської ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцею Лясковець Наталія Мстиславівна).

У підсумковому  модулі відбулося обговорення  матеріалів Концепції  «Нової української школи».

Валентина Ковтуненко