Клесівська громада
Сарненський район, Рівненська область

Шукаємо патронатних вихователів

Для роботи патронатними вихователями шукаємо сімї, які готові в своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту.

Якщо ви сім’я, яка має позитивний досвід виховання власних дітей, проживаєте в Клесівській селищні раді на власній житловій площі, небайдужі до долі дітей, які залишились без батьківського піклування, маєте бажання тимчасово підтримати дитину в складних життєвих обставинах на платній основі.  Гарантовані: заробітна плата, кошти на виховання дитини, комплексна професійна підтримка.

За детальною інформацією звертайтеся до Сарненського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: м.Сарни, вул.Суворова 8 або за тел. 3-46-36