Клесівська громада
Сарненський район, Рівненська область

День захисту дітей

        День захисту дітей для юних жителів Клесова наповнився особливим колоритом. Розпочався він у будинку культури зі святкового концерту "Хай сонцю і квітам всміхаються діти". Цiкаву програму з піснями і танцями пiдготували дитячi садочки мiста та хореографічна студія "Джаз-денс". На сцену виходили найменші жителі селища зі заздалегідь підготовленими піснями та танцями. Адже усі діти очікували своє свято у перший день літа. 

        Під час концерту відзначили талановитих переможців фестивалю-конкурсу "Перлинки Полісся". Нагороди вручав селищний голова Василь Гриник. Він привітав хлопчиків та дівчаток, побажав їм веселого літа та закликав бути активними в житті свого навчального закладу й рідного селища. 

        Безліч приємних митей подарував юним клесівчанам  конкурс малюнка на асфальті "Казковий світ дитячих мрій". Пізніше тривала розважальна ігрова програма. у неповторному затишку зеленого царства дендропарку Клесівського лісництва. Завершились святкування дискотекою для підлітків. 

        Голова Клесівської об'єднаної територіальної громади Василь Гриник потурбувався, щоб кожен маленький учасник подій у День захисту дітей отримав солодощі, а для переможців конкурсів підготували призові подарунки. « повернутися до списку новин