Новини спорту: вихованці Клесівської ДЮСШ знову серед призерів

Дата: 09.10.2017 13:59

Фото з ФБ сторінки Сергія Скуміна

Чемпіонат Рівненської області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2002-2004 р.н пройшов 7 та 8 жовтня у м. Рокитне. Загалом на змагання прибули близько 100 учасників. Серед них – 11 учасниць від КЗ «Дитяча спортивна юнацька школа» Клесівської селищної ради.

За підсумками проведених змагань І місця вибороли: Бугай Інна, Заєць Тетяна, Мацелик Соломія, Жилко Вікторія, Прокопович Софія;

ІІ місце – Павлушко Вікторія.

ІІІ місця: Дубовець Ірина, Кравчук Діана, Пігаль Ірина, Пилипчук Олена.

Всеукраїнський Турнір, присвячений пам’яті вихованця Костопільського ліцею спортивного профілю, чемпіона України, майстра спорту Ставського Віталія, який загинув в зоні АТО під час оборони Донецького аеропорту відбувся у м.Костопіль 6-7 жовтня. Участь приймали 10 команд з різних міст України (близько 120 учасників).

Спортсмени Клесівської дитячої юнацької спортивної школи Марковець Дмитро та Горіщак Ігор стали кращими на Турнірі та зайняли І місце.