Особистий кубок Рівненської області з шашок-64 «Бурштин Полісся-6»

Дата: 09.08.2017 13:12

05.08 – 06.08.17  у приміщенні Будинку культури смт.Клесів відбувся Відкритий Особистий кубок Рівненської області з шашок-64 під назвою «Бурштин Полісся-6».  Турнір проходив за швейцарською системою – 8 турів, а кожен тур складався з 2 партій.  Визначали супротивників шляхом комп’ютерного відбору.

На відкритті, завдяки працівникам ПШБ смт.Клесів показали тематичні презентації  Клесівської територіальної громади, ШШК «Біла Тура», а також про загиблих воїнів АТО Ярослава Куришко та Сергія Баранова-Орла. Звучали гімни України, Клесова та «Білої Тури».

На заході зі вступним словом виступили Клесівський селищний голова Гриник В.Ф, Президент Федерації шашок в Рівненській області Іткін Л.Б та депутат районної ради Ведров А.О.

У Турнірі брав участь  Чемпіон Світу з шашок -64 серед інвалідів з вадами зору Іткін Леонід. Загалом взяли участь  3 майстри спорту, 4 кандидати, решта учасників – 1-ий та 2-ий розряди.

Головний суддя турніру – Анатолій Романюк, суддя-секретар – Ігор Ліщук.

Як повідомляє Анатолій Романюк: «У результаті нагороди отримали 16 учасників Турніру. І призове місце, вже традиційно, посів Микола Дубровський (м.Рівне) та отримав у подарунок картину з бурштину.

ІІ місце зайняв Леонід Іткін (м.Рівне);

ІІІ – Михайло Гутнік (м.Вараш);

Серед учасників юного віку найкраще зіграли жителі Клесова Ігор Кардаш та Анастасія Якубчик. Спеціальним призом відзначили наймолодшу учасницю – 8-річну Віру Ліщук.».

Пройшов «Бурштин Полісся-6» у дружній атмосфері. Учасники відвідали Коплище, де клесівчани частували гостей заходу смачною ухою та шашликами, а 6 серпня провели екскурсію мальовничим Клесівським дендропарком.

Турнір відбувся за підтримки сонсорів: Клесівської селищної ради та правління ШШК "Біла Тура" - Андрєєва М.М., Смицького В.Г.

Фото надав Ігор Ліщук.