Вітаємо юних переможців!

Дата: 26.10.2017 12:44

Ангеліну Гольонко, ученицю Карасинської ЗОШ І-ІІ ст. , яка 24 жовтня 2017 року  у м. Рівне прийняла участь в обласному фестивалі-конкурсі патріотичної пісні «Поліська Січ» серед учнів навчальних закладів Рівненської області як переможниця відбіркового етапу конкурсної програми в Клесівській селищній раді, та виборола перше місце у номінації   « Вокалісти» ( середня вікова категорія).

Журі виставили найвищі оцінки для юної Полісяночки , яка подарувала глядацькій аудиторії українську народну пісню «Ой ти дубе зелененький».

Заяц Тетяну, мешканку смт.Клесів, вихованку комунального закладу «Дитячої юнацької спортивної школи» Клесівської селищної ради, яка прийняла участь у Чемпіонаті України з вільної боротьби серед дівчат у ваговій категорії до 57 кг 24-27 жовтня 2017 року у м. Ужгород, і виборола третє  місце.

На фото - Анастасія Гольонко