Пам'ять! Гірка пам'ять війни! Вона ніколи не згасне…

Дата: 20.02.2017 12:07

Не одним сивим пасмом закосичена чужа для нашого народу, афганська війна. 15 лютого, день коли нарешті в далекому 1989 році закінчилась для народів колишнього Радянського Союзу десятирічна кривавиця Афганістану. В людській пам’яті ці трагічні сторінки життя будуть жити вічно, тому що її історія написана кров’ю солдат і сльозами жінок. В цей день, що співпадає з великим православним святом Стрітення Господнього, на території ради відбулося ряд заходів з відзначення пам’ятної дати, зокрема в загальноосвітній школі І-ІІ ст.-ліцей смт. Клесів пройшла урочиста година пам’яті, де для воїнів-афганців пролунали пісні та вірші у виконанні учнів та вчителів школи. На згадку про зустріч школярі подарували гостям власноруч виготовлені подарунки. В теплій, дружній атмосфері відбувся святковий захід з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 28 – ї річниці виведення військ колишнього Радянського Союзу з Республіки Афганістан в клубі с. Клесів. Голова селищної ради В.Ф. Гриник привітав учасників дійства, відзначив значимість їхнього подвигу та побажав усіляких гараздів. Від воїнів-інтернаціоналістів виступив В.П. Буйний, який у своїй промові наголосив на тому, що всі солдати селища, які проходили службу в Афганістані повернулись додому живими та біль втрати друзів, з якими разом проходили службу, живе з ними і донині.

Впродовж вечора воїни-афганці мали змогу насолодитися виступами аматорів сцени. Стривожила душі присутніх своїм виступом Ольга Шмідт, незабутні враження залишились від виконання пісень Людмили Ревич,Тетяни Онищук, Людмили Духаніної, Назарія Матюка та Петра Шевчука, вокального ансамблю «Бурштинове намисто» с. Клесів, керівник Поліна Шмотєва, гучними оплесками присутні вітали виступ чоловічого вокального ансамблю смт. Клесів.