Вихованці Клесівської ЗОШ І - ІІ ступенів відвідали спеціалізовану школу - інтернат №2 с.Чудель

Дата: 04.12.2017 12:07

Вихованці Клесівської  ЗОШ І - ІІ ступенів напередодні Міжнародного Дня інваліда уже традиційно відвідали  спеціалізовану школу - інтернат №2 села Чудель.   Учні  поспілкувалися з дітками, намагалися своїм добрим ставленням, посмішками та теплом сердець пробудити у душах малечі відчуття добра і тепла. Аби пам'ять  про цю зустріч тривала якомога довше, усі дітки отримали від учнів та вчителів нашої школи  подарунки.

На знак вдячності вихованці закладу продемонстрували свої таланти, влаштувавши для  гостей, батьків, вихователів  концерт під назвою «Повір у себе».

3 грудня у всьому світі вшановують людей з обмеженими можливостями. Мета цього заходу  – нагадати громадськості про проблеми, з якими щоденно стикаються люди з особливими освітніми потребами. Міжнародний День інвалідів заснований 1992 року Генеральною Асамблеєю ООН, в період, коли проблемам інвалідів приділяли підвищену увагу, з метою поліпшення їхнього положення в суспільстві.

Окрім того, згідно з річним планом роботи школи на 2017-2018 навчальний рік, на виконання плану заходів до Міжнародного Дня інвалідів, в Клесівській загальноосвітній школі I- II ступенів проведено наступну роботу:

• тематичну  виставку літератури в шкільній бібліотеці "Лелеченя добра";

• акцію «Подаруй іграшку дитині»;

•  одини спілкування по класах  "Чужої біди не буває";

• благодійну акцію "Будьмо милосердними" для дітей з обмеженими можливостями, вході якої було зібрано 3867 гривень для придбаннясолодощів, іграшок, канцтоварів.