Клесівська громада
Сарненський район, Рівненська область

День працівника лісу відзначили у Клесівському лісовому господарстві

 

У Клесівському лісовому господарстві День працівника лісу відзначали 15 вересня. Захід проходив в актовій залі підприємства. Аби привітати трудовий колектив з професійним святом завітали на гостини до лісівників заступник Клесівського селищного голови Коханевич Тетяна Михайлівна та депутат селищної ради Симоненко Світлана Вікторівна. З вітанням, словами вдячності звернувся до колег директор підприємства Ониськевич Михайло Максимович та провів нагородження грамотами найкращих фахівців лісової галузі.

Святкову атмосферу на святі забезпечили викладачі та вихованці Клесівської музичної школи.

Працівники лісового господарства – віддані справі трударі, праця яких спрямована на збереження лісів, нарощування їх ресурсного потенціалу та недопущення серед населення споживацького ставлення до довкілля. З нагоди професійного свята Петро Порошенко присвоїв звання « Заслужений лісник України » (указ Президента  №279/2017) двом лісівникам з Рівненщини. Однин з них – Ониськевич  Михайло Максимович — директор державного підприємства «Клесівське лісове господарство».

Щороку День працівника лісу відзначають в Україні в третю неділю вересня. Свято встановлено згідно з Указом Президента від 28 серпня 1993 року і є професійним святом працівників лісового господарства, лісової, деревообробної та целюлозно-паперової промисловості України.

 

 

 

 « повернутися до списку новин