Клесівська громада
Сарненський район, Рівненська область

«Активна громада Рівного» провела тренінг у Клесові

         7 жовтня в Клесівському МБК відбувся тренінг для небайдужих мешканців громади на тему: "Взаємодія громадян: активізація та самоорганізація", який провели сертифікований тренер Наталія Головач та координатор ВІ «Активна Громада» у м. Рівне Наталія Малиновська. Мета тренінгу – підвищити обізнаність мешканців Клесівської громади щодо методів залучення до прийняття рішень та навчити як шукати та долучати однодумців до вирішення суспільних проблем.

          Тренінг відвідали голова Клесівської селищної ради Василь Гриник та депутат Андрій Пехотін, які розповіли про власний досвід  взаємодії громадян з владою. Це, зазвичай, усні та письмові звернення або запити на інформацію. Ще один учасник, Ярослав Щевич, активіст з Карпилівки, згадав про свій, окремий вид взаємодії з владою – дописи у ФБ-мережі. Надзвичайно цікаво було почути про досвід кожного учасника у прагненні зробити своє селище кращим.

         Також, наприкінці заходу тренери презентували кожному учаснику примірник «Інструментарій для громадян. Посібник із залучення вашої громади до політичних процесів», в якому зібрані позитивні практики, досвід використання інструментів для консолідації однодумців, участь в національних реформах та впровадження реформ у певному місті, селі, селищі, районі чи вулиці.

 

Ольга Мартинюк

 

 « повернутися до списку новин