Клесівська громада
Сарненський район, Рівненська область

Майбутнє лісу в твоїх руках

      На базі комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради 20 квітня 2016 року відбувся Х обласний збір учнівських лісництв «Майбутнє лісу в твоїх руках». У зборі взяли участь 51 юний лісівник – представники 17 учнівських лісництв. Ініціаторами та організаторами проведення заходу стали комунальний заклад «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради, управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації і Рівненське обласне управління лісового і мисливського господарства.

      Традиційно у цьому конкурсі взяли участь члени учнівського лісництва «Сосновий бір» Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів за матеріальної підтримки ДП Клесівський лісгосп на чолі з керівником Михайлом Ониськевичем та голови Клесівської об’єднаної громади Василя Гриника.

      Захід відбувався у два етапи, на яких учні мали можливість презентувати творчі звіти про проведену роботу шкільних лісництв, а також захистити роботу з навчального дослідництва.

      Переможцями обласного збору учнівських лісництв «Майбутнє лісу в твоїх руках» ( ІІ місце) визнано юних лісівників учнівського лісництва «Сосновий бір» Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів. Члени шкільного лісництва, на чолі з керівником Тетяною Войтко, представили творчі звіти, фоторепортажі про проведену природоохоронну роботу, власноруч виготовлені наочні посібники ( колекції, гербарії, муляжі), вироби з природного матеріалу. На суддів справило враження обсяг виконаної роботи юними лісівниками, яку відмінно презентували Зданевич Ольга та Бондар Олена. На захисті робіт з навчального дослідництва Оленіч Ольга представила роботу на тему «Вирощування сосни звичайної на г?рунтах пошкоджених в результаті видобутку бурштину», яка є дуже актуальною. Захист роботи супроводжувався мультимедійною презентацією та лаконічним і змістовним викладом проведеного дослідження, що й дало змогу посісти ІІ місце у конкурсі-захисті дослідницьких робіт. Переможці були відзначені цінними подарунками від Рівненського обласного управління лісового і мисливського господарства.

      Дякуємо спонсорам та юним лісівникам, які не тільки проводять велику природоохоронну роботу, а ще й гідно представляють нашу громаду на обласному рівні. Подальших успіхів та перемог!« повернутися до списку новин