Дата: 25.09.2017 11:37

«Активна Громада Рівного» запрошує активних громадян на тренінг з циклу «Взаємодія громадян з владою» – «Взаємодія громадян: активізація та самоорганізація». Тренінг має на меті підвищити обізнаність мешканців Клесівської громади щодо методів залучення до прийняття рішень. Також учасники отримають інформацію, як шукати та долучати однодумців до вирішення суспільних проблем.

ДАТА: 7 жовтня.

ПОЧАТОК: 12:00.

МІСЦЕ: Міський Будинок культури смт.Клесів Клесівської селищної ради Сарненського району.

Під час тренінгу учасники зможуть дізнатися:

- Що таке інструменти взаємодії, та як їх використовувати;

- Які способи залучення людей для підтримки ініціативи існують;

- Що таке кампанія «від дверей до дверей» та її особливості;

- Збори громадян, як метод залучення ініціативних та активних громадян.

Тренінг проводитимуть сертифікований тренер Наталія Головач та координатор ВІ «Активна Громада» у м. Рівне Наталія Малиновська.

Примітка. Тренінг відбудеться за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Уряду Канади.

Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» - об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту «Республіка».