Урочистий мітинг на Братському кладовищі (Фотозвіт)

Дата: 09.05.2017 11:31

Сьогодні в Україні відзначають День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років на Братському кладовищі селища Клесів відбувся урочистий мітинг на якому хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх, хто віддав життя заради України, заради дітей, заради світлого майбутнього. Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. З нагоди

У цей славний день ми знову повертаємося до незабутнього травня 1945 року, аби з глибокою повагою згадати тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку із загарбниками. Свята пам’ять про війну залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, самопожертви, тяжкої ратної праці, а водночас вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу Вітчизни.

Цього дня ми схиляємося у доземному поклоні перед нині живими, усіма тими, хто проніс через лихоліття війни любов до Батьківщини і бажання бачити її заможною та квітучою.

Хай Господь врятує нас від ворогів. Слава Україні!