Клесівська громада
Сарненський район, Рівненська область

Засідання любительського об’єднання «Надвечір’я» (Фото)

Пісня – душа народу

20 листопада 2016 року в бібліотеці смт. Клесів відбулося чергове засідання любительського об’єднання «Надвечір’я» під назвою «Пісня – душа народу». На свято завітали постійні учасники - члени колективу, а також гості - вокальний ансамбль «Бурштинове намисто» клубу с. Клесів та ансамбль «Мережки».Захід був присвячений відкриттю нового сезону засідань клубу після тривалих літніх канікул.

   Неозброєним оком було помітно приємне хвилювання організаторів і гостей заходу від такої жаданої, довгоочікуваної зустрічі добрих друзів, однодумців, людей, які незважаючи на поважний вік люблять, а головне вміють, цікаво і змістовно проводити вільний час. І таких людей, як і постійних учасників клубу, так і новоприбулих, організатори зустріли близько 30 чоловік. Зустрічали в святково прибраному приміщенні, насиченому ароматами духмяного чаю і запашного печива, сповненому гарним настроєм, гумором, дружніми посмішками і, звичайно, чарівними звуками музики у виконанні солістів Валерія Чубатого, Олени Мосієвич та концертмейстером Анатолієм Блощеневичем. Гарний настрій додавала гостям ведуча Наталія Долід. Родзинкою зустрічі стали обговорення «надвечірцями» численних приємних подій, разом співали гарні українські пісні. А в холі бібліотеки була організована виставка українських рушників та виробів з паперу від Надії Михалицької та Валентини Карплюк.

   Численні години для учасників заходу промайнули зовсім непомітно, залишивши по собі лише найкращі спогади і відчуття від зустрічі з друзями, мистецтвом, музикою!

 

 

 « повернутися до списку новин