У Клесівській ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей пройшли теоретико-методичні семінари

Дата: 11.12.2017 12:15

6 грудня у Клесівській ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцею проходив теоретико-методичний семінар  учителів історії, правознавства Клесівської селищної ради «Формування та розвиток ключових компетентностей у системі предметів освітньої галузі «Історія. Правознавство» під керівництвом педагогічного працівника відділу освіти, культури, молоді та спорту Абрамчук Надії Іванівни.

Показовий урок історії в 5 класі «Що таке історичні джерела?» провела вчитель вищої категорії Гнатишак Надія Євгенівна.

Показовий урок з історії україни в 9 класі «Соціально-економічний розвиток західноукраїнських земель у другій половині ХІХ століття» провела учитель вищої категорії Захарчук Оксана Ігорівна.

З цікавою доповіддю «Формування ключових компетентностей на уроках історії та правознавства» виступила голова методичного об’єднання вчителів історії Заболотних Марія Дмитрівна.

До обговорення долучилися як вчителі нашої школи (Шевчук Поліна Гаврилівна, Лазарчук Алла Володимирівна), так і вчителі Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (Степанець Тетяна Миколаївна), Карасинської ЗОШ І-ІІ ступенів (Тверда Ольга Іванівна), Клесівської ЗОШ І-ІІ ступенів (Одарчук Мальвіна Андріївна).

Надія Абрамчук

Окрім того, відбувся й семінар-практикум для вчителів початкових класів з теми "Використання нових освітніх технологій в навчально-виховному процесі початкової школи" та вчителів образотворчого мистецтва з теми "Модель формування інноваційного освітнього простору на уроках образотворчого мистецтва".