У Клесівській громаді пройшов показ вистав до Дня Св.Миколая

Дата: 22.12.2017 16:14

Рівненський обласний музично-драматичний театр до Дня Св.Миколая завітав до Клесівської громади з виставою для дітей – веселою музичною казкою – «День Народження Кота Леопольда», яку відвідало в с.Карпилівка – 120 дітей, в смт.Клесів – 162 дитини.

- Вистава  дуже сподобалась, особливо – рижий котик Леопольд - поділилась враженнями семирічна Даринка.

Варто зазначити, що для 120 дітей пільгової категорії квитки придбали за рахунок спонсорських коштів – ТОВ ККНК «Технобуд» (Ковальчук О.В), ДП «Клесівське лісове господарство» (Ониськевич М.М), «Клесівський кар’єр» ПАТ «Українська залізниця» (Ерікян Р.С).

О 19 годині в Клесівському МБК розпочався показ вистави для дорослої аудиторії «Розмова, якої не було». У залі на час показу налічувалося близько 110 чоловік.

- Вистава викликала багато різних емоцій. Жінки, що знаходилися в залі не приховували сліз. Я вважаю, що сьогодні надзвичайно актуально проводити заходи такого характеру в нашій громаді. – розповідає 29-річний Микола.

Фото без описуФото без описуФото без опису       з вистави "Розмова, якої не було"

Автор фото Аля Василець