Тиждень права провели у Клесівській ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей

Дата: 13.12.2017 14:03

З метою  підвищення рівня правової освіти та створення належних умов для набуття учнівською молоддю правових знань, забезпечення їх конституційного права знати свої права і обов’язки  у Клесівській ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцеї з 04 грудня по 08 грудня 2017 року було організовано проведення Всеукраїнського тижня права.

У системі позакласних заходів, спрямованих на попередження негативних тенденцій в дитячому середовищі, головна увага приділялася організаційно-роз’яснювальній роботі.

Зокрема, в рамках проведення тижня правових знань у школі  було організовано:

– Загальношкільнурадіолінійку «Крокує право на планеті»

– Усні журнали «Права людини: Історія і сучасність» ( 9 – 11 кл., у рамках уроків правознавства);

– Конкурс наукових робіт «Права людини» (вчитель правознавства Заболотних М.Д.);

– Оформлено виставку літератури «Закон і ми» (бібіліотекаріПацук Л.В. та Максимова Л.В.);

– Брейн – ринг у 9-В класі «Україна – правова держава» (вчитель правознавства Заболотних М.Д.);

– Тренінг «Відповідальність підлітків за свої вчинки» (соціальний педагог Годунко Н.С.)

– Години спілкування:«Правопорушення серед неповнолітніх», «Сторінками Загальної Декларації прав людини», «Права, свободи, обов’язки громадян України»,«Молодь. Віра. Мораль»,«Взаємозв’язок права і моралі. Як вони допомагають один одному»,«Діти: злочин і кара» (класні керівники 1-11-х класів)

На завершення тижня було  проведено єдиний урок «Права людини», який відбувся 11 грудня 2017 року.