Свято Миколая у Пугачський ЗОШ І ступеня

Дата: 20.12.2017 10:47

Серед багатьох зимових свят найбажанішим для дітей є  свято Св.Миколая. Адже в ніч на 19 грудня він приходить в кожну оселю з миром і дарунками, з радощами і гарним настроєм.

У Пугачській ЗОШ 1 ст. 18 грудня до Святого Миколая провели театралізоване літературне свято для учнів.  Школярі глибше дізнались про те коли і де народився Миколай і, що до Святих Всевишній його возвеличив за гарні вчинки, за доброту, за безкорисливість, за любов до дітей. А ще присутні почули народні легенди і перекази, в яких говориться, що Святий Миколай є другим після Бога заступником людей, він обов’язково приходить до всіх чемних дітей з подарунками, а до нечемних – з різочками.

Святий Миколай завітав і до школярів. Діти розповідали Миколаю вірші, співали пісень, а подарунком для школярів  від Миколая була лялькова вистава  «Вогонь наш друг чи ворог?».

Валентина Карплюк