"Взаємодія школи і сім'ї у вихованні особистості" : загальношкільні батьківські збори у Клесівської ЗОШ І - ІІ ступенів

Дата: 23.12.2017 10:42

21 грудня 2017 року в приміщенні актової зали школи відбулися загальношкільні батьківські збори, на яких було обговорено важливі питання навчально-виховного процесу в школі та роль батьківської громадськості в справі навчання та виховання дітей. Збори пройшли з таким порядком денним:

1. Про підсумки роботи школи за минулий 2016/2017 навчальний рік, результати перевірки готовності школи до нового навчального року та особливості організації навчально-виховного процесу в 2017/2018 навчальному році.
2. Про харчування учнів в їдальні.

3. Проходження медичного огляду учнями.

4. Відвідування навчального закладу учнями.

5. Про збереження життя учнів начального закладу
6. Про забезпеченість учнів підручниками.

7. Про організацію позашкільної роботи навчального закладу.

8. Звіт щодо використання благодійних внесків в Клесівській ЗОШ І - ІІ ступенів.

9. Рубрика "Думки вголос"

Епіграфом  зборів став вислів Василя Сухомлинського: "Хоч би яка у вас відповідальна і складна творча робота була на виробництві, знайте, що вдома на вас чекає ще відповідальніша, ще складніша, ще тонша робота — виховання людини. "

Збори розпочалися із вступного слова директора, котра вивела таку формулу виступу: "Батьки - діти - школа", озвучила 10 "Золотих правил" для батьків:         1. Не марнуйте часу дитини 2. Формуйте самоповагу 3. Навчіть дитину спілкуватися. 4. Пильнуйте, щоб дитина не стала "телеманом" 5. Виховуйте відповідальність, порядність. 6. Навчайте дитину шанувати сім'ю.  7. Подбайте про гарне оточення. 8. Будьте вимогливими. 9. Привчайте дитину до праці. 10.Не робіть за дітей те, що вони можуть зробити самі.

Заступник директора з НВР, Костенко Ю.В., підвела підсумки роботи  школи за минулий 2016/2017 навчальний рік  та  намітила  основні завдання діяльності  закладу на  2017/2018 н. р.

По другому питанню Симоненко С.В. проінформувала, що в закладі харчування здійснює фізична особа - підприємець Жарська Галина Йосипівна. Стан матеріально-технічної бази харчоблоку та їдальні задовільний. За рахунок навчального закладу зроблено поточний ремонт обідньої зали. Заклад забезпечений холодною проточною водою, на харчоблоці шкільної їдальні функціонує  бойлер для подання гарячої проточної води. Забезпеченість їдальні кухонним посудом складає 100%.   Директор ознайомила батьків із вартістю обідів школярів по категоріям:

Світлана Вікторівна сказала декілька  слів про медичні огляди дітей і наголосила на необхідності більш поглибленого і кваліфікаційного медичного  огляду  для розподілу на групи ( основна, спеціальна, коригуюча) для ефективного проведення уроків фізичної культури.

Особлива увага на зборах була приділена відвідуванню учнями школи. Практичний психолог Буйна Л.В.  ознайомила присутніх  із основними причинами пропуску дітьми школи та діями батьків у разі відсутності їхньої дитини на уроках.

Костенко Ю.В. ознайомила батьків із всіма видами інструктажів, які проводяться в школі та наголосила  про відповідальність батьків за життя і здоров'я дітей у канікулярний період.

Бібліотекар школи розповіла, що всі учні школи на 100% забезпечені підручниками, крім шостих  класів  - 93%. Наголосила, що за рахунок бюджету Клесівської селищної ради, фонд шкільної бібліотеки поповнився художньою та довідковою літературою на загальну суму 10000 гривень.

Про організацію позашкільної роботи впродовж вересня - грудня директор  розповіла окремо по блокам, виділивши загальношкільні заходи, конкурси, благодійні акції та допомоги .

На виконання наказу відділу освіти, культури, молоді та спорту  Клесівської  селищної ради №19 від  02.11.2017 року "Про дотримання норм чинного законодавства щодо благодійних внесків у закладах освіти Клесівської селищної ради"  керівник закладу  прозвітувала про кошти, котрі були використані на потреби  Клесівської  ЗОШ І - ІІ ступенів впродовж серпня - грудня 2017 року.

Заслухавши та обговоривши питання порядку денного, збори прийняли відповідне рішення щодо підвищення відповідальності батьків за сімейне виховання дітей, зміцнення зв’язків зі школою та подальшого удосконалення освітнього процесу в навчальному закладі.