A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Клесівська об'єднана територіальна громада
Рівненська область, Сарненський район

ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСІВ ТА ОЛІМПІАД

Дата: 12.01.2018 10:31
Кількість переглядів: 88

Обласний конкурс дитячого малюнка «Україна без корупції»

 

Щорічно 9 грудня за ініціативою Організації Об’єднаних Націй відзначається Міжнародний день боротьби з корупцією. У цей день, 9 грудня 2003 року, в мексиканському місті Меріда на політичній конференції високого рівня була відкрита для підписання Конвенція ООН проти корупції (прийнята Генеральною асамблеєю ООН 31 жовтня 2003 року). Цей міжнародний договір передбачає заходи щодо попередження корупції, покарання винних, а також механізми міжнародного співробітництва в боротьбі з нею.

«Україна без корупції» - під такою назвою з 14 листопада по 04 грудня 2017 року проходив обласний конкурс дитячого малюнка, організований управлінням освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації та навчально-методичним центром естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області.

Козлова Ксенія, учениця Клесівської ЗОШ  І-ІІст.- ліцей у віковій категорії 15-18років   посіла ІІІ місце в обласному  конкурсі дитячого малюнка «Україна без корупції»  .

 


Конкурс краєзнавчо-дослідницьких робіт  Всеукраїнської краєзнавчої експедиції  учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»

З метою розширення напрямків краєзнавчих досліджень, вдосконалення змісту, форм та засобів виховної роботи на кращих традиціях українського народу, формування гармонійно розвиненої особистості шляхом залучення дітей та молоді до активної діяльності з вивчення історичної та культурної спадщини, природного різноманіття рідного краю, ознайомлення з об’єктами заповідного фонду України .У листопаді – грудні 2017 року   проведено  ІІ тур конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт Всеукраїнської краєзнавчої експедиції  учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна».

ІІІ місце у конкурсі   краєзнавчо-дослідницьких робіт  Всеукраїнськоїкраєзнавчої експедиції учнівської   молоді «Моя Батьківщина - Україна»  за напрямом «Географія рідного краю»  здобула  Жук Надія  учениця 7-В класу Клесівської ЗОШ І-ІІст.-ліцею  за роботу «Дослідження причин забруднення  оточуючого середовища поблизу селища Клесів» керівник Абрамчук Анатолій Йосипович.

 

 

Обласний етнофестиваль «Вифлеємська зірка»

 

20 грудня 2017 року  відбувся щорічний обласний етнофестиваль «Вифлеємська зірка» серед учнів загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів.  Відповідно до наказу  управління освіти і науки Рівненської ОДА від 26.12.2017року № 576 «Про підсумки проведення обласного етнофестивалю «Вифлеємська зірка» серед учнів загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів  »  враховуючи  рішення журі визнано переможцями у номінації «Різдвяно-обрядові дійства»колектив «Полісяночка» Карасинської ЗОШ  І-ІІст.Клесівської селищної ради   керівникСмицька Юлія Володимирівна.

 


ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

 

На виконання наказу  управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації від 14.09.2017року № 421 «Про забезпечення проведення Всеукраїнських  учнівських олімпіад  з навчальних предметів у 2017-2018 навчальному році», з метою пошуку , підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді  протягом листопада-грудня місяця у Сарненському районі проходив  ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад в яких взяли участь учні загальноосвітніх навчальних закладів Клесівської селищної ради.

Найкращі результати показали:

Клесівська ЗОШ І-ІІст-ліцей

 

ПІ учня

Клас

ПІП педагога, який підготував учня

Місце

                                                   Українська мова і література

1

Олач Інна

7

Опалько С.В.

ІІІ

Інформатика

2

Абрамчук Олександр

10

Ліщук І.М.

ІІІ

Історія

3

Лотоцька Ірина

10

Заболотних М.Д.

ІІ

4

Трищук Анна

8

Лазарчук А.В.

ІІ

Англійська мова

5

Трищук Анна

8

Козел Ж.В.

ІІ

6

Савелькіна Вікторія

9

Радчук О.П.

ІІІ

7

Цимбаліст Ольга

11

Козел Ж.В

ІІІ

Географія

8

Трищук Анна

8

Трищук О.В.

ІІ

Хімія

9

Олач Інна

7

Кіщенко Л.В.

І

10

Трищук Анна

7

Яковенко О.Г.

І

11

Кущ Катерина

10

Яковенко О.Г.

ІІ

12

Лотоцька Ірина

10

Яковенко О.Г.

ІІІ

Економіка

13

Дубовець Роман

11

Абрамчук А.Й.

ІІІ

Біологія

14

Костюк Марина

8

Прунь Л.Й.

І

Правознавство

15

Кущ Катерина

10

Заболотних М.Д.

ІІІ

 

 

 

Карпилівська ЗОШ І-ІІІст.

 

ПІ учня

Клас

ПІП педагога, який підготував учня

Місце

                                                   Українська мова і література

1

Овейчик  Андрій

7

Мартинюк С.М.

ІІ

2

Мартинюк Інна

8

Мартинюк С.Н.

ІІ

3

Рибачок Аліна

10

Мартинюк С.Н.

ІІ

                                                               Математика

 

4

Степанець Марія

6

Сергійчук І.М.

ІІІ

5

Мартинюк Ірина

8

Макарицька Г.С.

ІІІ

6

Мартинюк Володимир

11

Малишевський П.Д.

ІІІ

Англійська мова

7

Степанець Юлія

8

Радчук О.П.

ІІІ

Географія

8

Мартинюк Ірина

8

Пісний О.В.

ІІІ

9

Овейчик Володимир

9

Пісний О.В.

ІІ

19

Пісна Валентина

10

Пісний О.В.

ІІІ

Хімія

11

Овейчик Андрій

7

Цимбалюк В.Б.

І

12

Овейчик Володимир

9

Цимбалюк В.Б.

І

Трудове навчання

 

13

Гнатюк Мирослава

9

Мартинюк Р.І.

ІІІ

14

Мартинюк Владислава

11

Мартинюк Р.І.

ІІІ

15

Овейчик Володимир

9

Мартинюк В.М.

ІІІ

Правознавство

16

Мартинюк Інна

9

Мартинюк Л.І

І

17

Рибачок Аліна

10

Мартинюк Л.І.

ІІІ

 

 

 

 

Клесівська ЗОШ І-ІІступенів

 

ПІ учня

Клас

ПІП педагога, який підготував учня

Місце

                                                   Українська мова і література

1

Білоцерковцева Валерія

7

Абрамчук Л.В

ІІІ

Англійська мова

2

Примак Максим

9

Коваль Н.Ю.

ІІІ

                                                             Екологія

3

Шерстюк Анна

7

Сульжик О.В.

ІІІ

                                                              Біологія

4

Власенко Жасмін

8

Царук Н.М.

ІІ

 

Карасинська ЗОШ І-ІІст.

 

ПІ учня

Клас

ПІП педагога, який підготував учня

Місце

                                                   Українська мова і література

1

Корінець Анна

7

Куришко Т.В.

ІІІ

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь