Свято Водохреща в урочищі Коплище

Дата: 23.01.2018 10:30

19 січня християни відзначили Хрещення Господнє - третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу.

Відзначення Водохреща в урочищі Коплище вже давно стало традицією як для клесівчан, так і багатьох жителів навколишніх сіл. Після святкового богослужіння, скупатися в крижаній водичці виявилося чимало охочих. Для них, завдяки В’ячеславу Поліщуку та Ярославу Білоцерковцеву,  на березі водойми було встановлено намет для переодягання та обігріву, який працював до 23:00. Усіх охочих пригощали гарячим чаєм, пловом, бутербродами й кулішем, приготованими завдяки спонсорській допомозі Олександра Васильєва, Сергія Мінчука, Василя Онопрійчука та інших небайдужих жителів громади. Теплу та святкову атмосферу на заході забезпечив вокальний  ансамбль клубу с.Клесів «Бурштинове намисто».

Свято принесло чимало позитивних емоцій, як тим хто купався, так і тим, що спостерігали за дійством. Отож, дай, Боже, на той рік діждати!