Крути. Пам’ятай їх подвиг!

Дата: 29.01.2018 10:22

29 січня 1918 року відбулася  трагічна подія в українській історії – бій під Крутами, який набув для українського народу символічного значення, став легендою, прикладом героїзму і жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну. З цієї нагоди 29 січня у Пугачській ЗОШ І ст. була проведена година пам’яті «За волю рідного народу».

Бібліотечний працівник організувала тематичну виставку « Крути: і сум, і біль, і вічна пам’ять» та розповіла присутнім про історичні події, які відбулися 1918 року, наголосила на значенні цих героїчних подій в історії Української держави. Серед представлених видань були  книги, документи, матеріали.  Учні зачитали, присвячені Крутам, поезії українських авторів: П. Тичини, М. Луківа, О. Олеся та переглянули презентацію, яку підготувала вчитель 4класу  Шерстюк Т.П.

День пам’яті Героїв Крут – це не тільки день скорботи за українською молоддю, а й  день величі духу української нації. Жертовності та героїзму Крут забувати не можна.

Валентина Карплюк