Привітання від Виконавчого апарату Клесівької селищної ради та депутатського корпусу з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Дата: 28.12.2016 10:16

Шановна Клесівська громадо!

2016-ий рік назавжди залишиться у нашій пам’яті історичними подіями. Українці самовіддано та героїчно відстоюють конституційний лад і територіальну цілісність нашої держави, у нав’язаній нам, Російською Федерацією війні у східних областях України. Пройдене і пережите згуртувало народ, зміцнило нашу волю до перемоги, допомогло кожному усвідомити власну причетність до майбутнього країни.

Рік що минає, став часом реалізації реформ, надзвичайно важливих для подальшого розвитку Клесівської громади та України в цілому. Успіх у цих звершеннях був би не можливий без Вашої підтримки, розуміння й довіри. Лише об’єднавшись, ми надійно захистимо свою свободу і незалежність, принесемо в наші оселі мир і спокій, любов і достаток.

Ми переконанні, що, не зважаючи на труднощі й проблеми, незмінними залишаться у нашому житті такі цінності, як людська гідність, патріотизм, честь і дружба, співчуття, віра у щасливе майбутнє, та любов до сім’ї і Батьківщини.

Напередодні Нового Року та Різдва Христового прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов'язково здійсняться. Від усієї душі зичимо Вам, дорогі земляки, великого людського щастя, міцного здоров'я, добра й радості, вірних друзів та мирного неба над головою. Нехай прийдешній рік виправдає ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім'ям. Нехай панують у ваших домівках мир, взаєморозуміння та любов.

Щасти Вам у всіх добрих починаннях в ім’я добробуту та процвітання рідної України!

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

З повагою, Клесівська селищна рада та депутатський корпус.