Парковий вікенд з книгою: "Відпочивай, грай - книги і журнали читай!"

Дата: 13.09.2017 10:16

Дозвілля можна проводити по-різному. Майбутнє світосприйняття людини багато в чому залежить від того, як проводять своє дозвілля діти. У Клесівській об’єднаній територіальній громаді особливо турбуються про це працівники бібліотек, час від часу організовуючи різноманітні змістовні заходи.

Намагаючись зробити відпочинок для своїх відвідувачів різностороннім та цікавим, завідувач Пугачської   бібліотеки Карплюк Валентина Георгіївна організувала та провела для юних читачів зустріч «Відпочивай, грай - книги читай», яка відбулась 11 вересня в парку с.Пугач. Присутні діти  з задоволенням ознайомилися з спеціально підібраною літературою і журналами. Вони  перегорнули сторінки своїх улюблених журналів та не приховуючи свого захоплення – відкрили  для себе нові. А потім відповідали на запитання літературної вікторини «З якої я книги?»,  відгадували загадки та грали в цікаві ігри.

Великий та чудовий світ - світ книги - відкрив для дітлахів двері в інший вимір. Саме книга здатна заповнити час дитинства тими цінностями, яких досить часто не вистачає сьогодні: бути вихованими і толерантними, вміти мріяти, та при цьому залишатися відповідальними.