Пам'ятаймо героїв Крут: у Клесівському ліцеї провели захід з нагоди 100-річчя битви під Крутами

Дата: 30.01.2018 10:13

У актовому залі Клесівської ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцею 29 січня відбулася виховна година, приурочена подіям 1918 року – битві під Крутами. Присутні на заході вшанували хвилиною мовчання пам'ять юнаків, які героїчно загинули у бою та заспівали усі разом Гімн України. Переглянули також коротке документальне відео та підготовані учнями художні номери. У холі школи та актовому залі діяли виставки «Герої Крут» та «Пам’ятаємо героїв Крут».

100 років минуло від тоді, як на залізничній станції поблизу селища Крути за 130 кілометрів на північний схід від Києва розпочався бій. Трагічна загибель студентського куреня стала символом патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну. Нехай пам‘ять про наших героїв, буде вічною, а прийдешні покоління будуть завжди пам'ятати ці події.