На Коплищі провели естафету до Дня Незалежності

Дата: 30.08.2017 10:13

Навіть у святковий для кожного українця день – День Незалежності, жителі Клесівської громади не втрачають можливості провести своє дозвілля змістовно й корисно, об’єднуючи всіх нас в бажанні зробити Батьківщину багатшою, здоровішою, а майбутнє наших дітей – більш світлим та яскравим. Останнім часом в нашій країні проводиться активна робота по формуванню здорового способу життя серед населення. Безумовно, нація повинна бути здоровою. Здорова нація є ознакою сильної держави. Один з головних чинників процвітання нації  -  здоров'я дітей. Якщо дорослі навчать дітей з раннього віку цінувати, берегти і зміцнювати своє здоров'я, якщо вони будуть особистим прикладом демонструвати здоровий спосіб життя, то тільки в цьому випадку можна сподіватися, що майбутні покоління будуть більш здорові і розвинуті не тільки особистісно, інтелектуально, духовно, а й фізично.

Саме таким прикладом можуть слугувати змагання на любительській естафеті, яку організував спортивний клуб «Максимус» 24 серпня, в День Незалежності, на базі відпочинку «Коплище», що в смт.Клесів. Участь взяли 2 команди  по 4  учасники в кожній. Естафета складалася з 7-ми завдань, в яких гравці демонстрували свою силу, спритність та витривалість. У підсумках перемогли учасники команди №1 та отримали абонементи в тренажерний зал на 30 днів.