Дата: 12.02.2018 10:06

Семінар-тренінг з молодими учителями провели у Клесівській ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей. Мета, що поставила перед учасниками заходу практичний  психолог Марія Симончук – сприяти психологічній адаптації молодих педагогів в умовах роботи в навчальному закладі і допомогти молодому спеціалісту відчути впевненість у собі, набути фахового досвіду; створити й посилити імідж успішного спеціаліста.  Задля її досягнення виконали вправи: «Точка опори», «Корабель довіри та єдності», «Кораблик надії» та ін..; прослухали та проаналізували цікаві притчі; у групах визначали якості успішного та неуспішного вчителя.

Загалом захід пройшов у дружній, теплій атмосфері, а учасники семінару залишили аудиторію з хорошим настроєм та позитивними емоціями.