Семінар "Я маю право!" провели у Клесівській селищній раді

Дата: 25.10.2017 18:01

На виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги по населених пунктах Рівненської області, фахівці Сарненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги: головний спеціаліст відділу правової інформації та консультацій Ірина Дубровська та головний спеціаліст відділу правопросвітництва та взаємодії із суб'єктами надання БППД Аліна Харченко 24 жовтня здійснили робочий візит до Клесівської об'єднаної територіальної громади.

Аліна Харченко провела інформаційно-роз'яснювальний семінар для працівників Клесівської селищної ради, на якому обговорено способи захисту прав на земельні ділянки та проінформовано присутніх про загальнонаціональний правопросвітницький проект “Я МАЮ ПРАВО”, його основні цілі та завдання. Також, з метою інформування якнайбільшого кола осіб про згаданий проект, поширено інформаційні матеріали.

В рамках функціонування мобільного пункту консультування, Ірина Дубровська надала безоплатні правові консультації щодо порядку прийняття та оформлення спадщини, визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням та щодо визначення меж земельної ділянки.