Привітали з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 16.02.2018 09:49

З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.

15 лютого 1989 року останній солдат перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез. Відтоді ця дата увійшла в  історію як День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів та День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Проживає у нашому селі воїн-афганець Таргоній Юрій Леонідович. Напередодні,14лютого, привітати земляка ,а він в цей день працював (завод «Клесівське кар’єроуправління»),прийшли  учні Пугачської ЗОШ І ст.  з директором Островською А.О. та  бібліотекар Карплюк В.Г. Для воїна прозвучали слова шани і подяки, побажання всього найкращого.

Воїни-інтернаціоналісти – це  ті  люди,  що, винісши  із  гарячих  афганських  боїв  кращі  людські  чесноти,  досі  живуть  за  законами  честі,  порядності  і  у  цьому  є  прикладом  для  молоді.

Валентина Карплюк