Клесівська громада
Сарненський район, Рівненська область

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проектах генерального плану та плану зонування території села Рудня-Карпилівська

Клесівська селищна рада Сарненського району Рівненської області повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проектах генерального плану та плану зонування території села Рудня-Карпилівська:

Мета розроблення: обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови території населеного пункту.

Основні техніко-економічні показники: територія, яка входитиме в межі генплану на розрахунковий період  2016-2036 років – 130,75 га, в т.ч. житлової забудови  - 46,45 га, громадської забудови – 3,29 га, виробничої забудови – 0,9 га, комунальної забудови – 1,62 га, інженерної інфраструктури – 0,9 га, транспортної інфраструктури – 14,65 га,  ландшафтно-рекреаційної та озелененої – 3,47 га, водних поверхонь – 5,22 га, сільськогосподарських угідь – 54,25 га.

Замовник – Клесівська селищна рада Сарненського району Рівненської області.

Розробник – Приватне підприємство "ЗЕМЛЕБУДПРОЕКТ" , 33018,  м.Рівне вул. Курчатова, 16-Б.

Підстави розроблення – рішення Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області від 14 липня 2016 року №  507.

Місце ознайомлення з проектом містобудівної документації – с.Карпилівка вул. Незалежності, 41, адміністративне приміщення (кабінет старости сіл Карпилівка, Рудня-Карпилівська, с-ща Страшеве) або на офіційній веб-сторінці Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій: Карпець Ганна Свиридівна – староста сіл Карпилівка, Рудня-Карпилівська, селища Страшеве.

Порядок і час ознайомлення – щоденно, крім суботи та неділі, з 9.00 до 18.00 год.

Телефон для довідок.  (03655) 5-07-30

Пропозиції (зауваження): відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції (зауваження) подаються громадянами до селищної ради (через старосту Карпець Г.С.) у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Строк подання пропозицій – протягом місяця з дня опублікування повідомлення в газеті «Сарненські новини».

Проведення громадських слухань – 23.08.2017 року, о 11.00 год., с.Рудня-Карпилівська,  вул. Соснова,1, приміщення клубу.