Про проведення відкритого дитячого турніру із спортивної жіночої боротьби

Дата: 03.01.2018 09:34

про проведення відкритого дитячого

турніру із спортивної жіночої боротьби.

І. Мета.

Відкритий дитячий турнір із спортивної жіночої боротьби (далі - турнір) проводиться з метою:

- популяризації спортивної жіночої боротьби в Україні;

- пропаганди здорового способу життя серед молоді;

- підвищення спортивної майстерності юних борчинь;

- виявлення сильніших спортсменок збірної команди СК «Фаворит» спільно з КЗ ДЮСШ смт.Клесів для участі у офіційних змаганнях та міжнародних і всеукраїнських турнірах;

- налагодження дружніх міжнародних стосунків з іноземними командами-учасниками.

II. Строки та місце проведення.

Змагання проводяться в смт.Клесів, Сарненського району, Рівненської області 16-17 лютого 2018 року в спортивній залі комунального закладу «Дитяча юнацька спортивна школа» за адресою: вул.Свободи, 15.

День приїзду 16 лютого 2018 року.

Зважування учасників: 16 лютого 2018 року по приїзду команд та 17 лютого 2018 року до 9.30 години.

Всім учасникам при собі мати паспорт або свідоцтво про народження.

Початок змагань 17.02.2018 о 11-00 годині.

Урочисте відкриття змагань 17 лютого 2018 року о 15-00 годині

III. Учасники змагань.

До участі в турнірі допускаються збірні команди Рівненської, Львівської, Волинської, Житомирської  та інших областей України, спортивні клуби.

Запрошуються зарубіжні країни: Хелм (Польща), Старгард (Польща), Седліца (Польща), Луков (Польща), Шауляй (Литва), Рига (Латвія), Гродно (Білорусь), Брест (Білорусь), Мінськ (Білорусь), Бобруйськ (Білорусь), Пінськ (Білорусь), Берлін (Німеччина) та інші.

Допускаються:

В турнірі приймають участь:

- дівчата 2004-2006  р.н. та молодші.

Вагові категорії до: 27 кг; 29 кг; 33 кг; 36 кг; 39 кг; 42 кг; 46 кг; 50кг; 54кг;58кг;62кг;(+0,5кг).

- дівчата 2002-2003 р.н.

Вагові категорії : 43кг;49кг;57кг (+0,5кг).

Відповідальність за стан здоров’я учасників змагань несуть медичні установи за місцем проживання, які дали дозвіл спортсменам для участі у змаганнях, а також організації,які направляють команди чи окремих спортсменів на турнір.

Змагання особисті.

Змагання проводяться згідно з діючими правилами міжнародної Федерації спортивної боротьби  (UWW).

IV.Керівництво.

Безпосереднє проведення турніру покладається на головну суддівську колегію.

V. Нагородження.

Учасники, які зайняли I-III місця нагороджуються грамотами,медалями, цінними призами.

VІ. Фінансування.

Витрати команд по участі у змаганнях несуть організації, що відряджають.

Оплата роботи суддівської колегії, медпрацівника та їх харчування здійснюється за рахунок Громадської організації СК «Фаворит», відповідно до норм витрат на проведення спортивних змагань, навчально-тренувальних зборів та інших спортивних заходів.

Придбання грамот, медалей, цінних призів, призів за номінаціями  здійснюється за рахунок коштів Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області.

Проживання та харчування зарубіжних команд здійснюється за рахунок Громадської організації СК «Фаворит».

VII. Заявки на участь.

Заявки про участь у турнірі  подаються в мандатну комісію в день приїзду команд.

Підтвердження про участь та кількісний склад надіслати письмово або повідомити в  телефонному режимі до 07 лютого 2018 року за адресою:

Скумін Сергій Віктрович (смт.Клесів) +380509229149, факс +380365550068, skype:skumin1

e-mail:sergei.skumin@ukr.net

Головний суддя Мельник Ігор Андрійович (смт.Клесів) +380665748429, +380681691650

Головний секретар Парчук Іван Іванович (смт.Рокитне) +380972523624,

e-mail:parchuk_1962@ukr.net

VIII. Безпека при проведенні змагань. Підготовка спортивних споруд.

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року №2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів»:

- підготовка спортивних споруд покладається на власників;

- контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпечення безпеки при проведенні змагань здійснює робоча комісія, склад якої затверджується наказом відділу освіти, культури, молоді та спорту Клесівської  селищної  ради.

Власник спортивної споруди не менш ніж за чотири години до початку змагань зобов’язаний подати до робочої комісії акт про її готовність для проведення змагань.

Невиконання вимог, передбачених цим пунктом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, схиляє до відповідальності, передбаченої чинним законодавством України.

IX. Умови запрошення.

Це положення є офіційним викликом на змагання.

Розпорядження та Положення про проведення змагань