У Клесівській ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей вшанували Героїв Небесної Сотні

Дата: 22.02.2018 09:27

З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та учасників АТО, формування в учнів активної життєвої позиції, поваги та любові до Батьківщини  19 лютого в Клесівській ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцеї  відбулася показова виховна година «Вшануймо Героїв Небесної Сотні», яку організувала та провела класний керівник  Копитько Т.Г. та учні 9-А класу спільно з бібліотекарями Максимовою Л.В., Пацук Л.В. та вчителем музичного мистецтва Міщуком С.А. На заході були присутні заступник директора з виховної роботи Ширко О.М., класний керівник Ляхно О.Д. та учні 7-В класу, класний керівник Петрова І.В. та учні 9-В класу, класний керівник  Козел Ж.П. та учні 11-А класу, класний керівник Заболотних М.Д. та учні 11-Б класу. На виховному заході згадали про основні події Єврореволюції, вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.

Класні керівники 1-4-х класів 19 лютого провели уроки-пам’яті «Герої не вмирають…», «20 лютого – День пам’яті Героїв Небесної Сотні», «Небесна Сотня в небо відлетіла» та ін.

Класні керівники 5-11-х класів 19 лютого провели години спілкування «Небесна Сотня. На сторожі гідності», «Українські янголи», «Україна – територія свободи та гідності»  з метою  виховання почуття патріотизму, людяності, справедливості та толерантності.

19 лютого було організовано проведення радіолінійки «Зима, ща нас змінила. Небесна Сотня», матеріали якої підготувала педагог-організатор Дубовець Ю.Ю.

20 лютого педагог-організатор Дубовець Ю.Ю., соціальний педагог Годунко Н.С., бібліотекар Пацук Л.В., вчитель музичного мистецтва Міщук С.А.  протягом дня організували перегляд відеофільмів «Майдан», «Зима у вогні» про події Єврореволюції  у фойє школи.

З 19 лютого по 23 лютого 2018 року в шкільній бібліотеці діє виставка тематичної літератури «Небесна Сотня хай в небо злетить», матеріали якої підготували Максимова Л.В. та Пацук Л.В.

Протягом лютого в школі діє благодійна акції зі збору одягу, продуктів харчування воїнам АТО «Не будь байдужим».

Ольга Ширко