Виконання програми по оздоровленню

Дата: 20.07.2017 09:26

На виконання програми Рівненської ОДА, затвердженої рішенням Рівненської обласної ради від 17.03.2017 № 493 була розроблена та затверджена Програма відпочинку та оздоровлення дітей на території Клесівської селищної ради Сарненського району Рівненської області на 2017 – 2020 рр. , що схвалена рішенням сесії відповідної ради від 10.04.17 р. № 913.  Метою Програми є удосконалення системи оздоровлення та відпочинку дітей, створення умов для зміцнення фізичного та психічного здоров’я шляхом належної організації оздоровлення і відпочинку.  Цією Програмою передбачено надання грошової допомоги для компенсації вартості путівок у вигляді іншої субвенції обласному бюджету для оздоровлення пільгової категорії дітей громади в сумі 50 тис. грн. З обласного бюджету виділено  55 948 грн.

За рахунок цих коштів було оздоровлено  одну дитину в Санаторно-оздоровчому комплексі «Сигнал» та 17 дітей (з них 9 з с. Карпилівка, 8 – смт. Клесів)  в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку санаторного типу «Агатівка», в  ДПУ «МЦД «Артек» - 4 дитини з смт. Клесів,  у ДП УДЦ «Молода гвардія» - 3(смт. Клесів), а у дитячому санаторно-оздоровчому таборі «Пуща водиця» оздоровилося 59 дітей з сіл Карпилівка та Рудня-Карпилівська.